Ateliér


              Můj ateliér je uzpůsoben tak, aby zde bylo možné fotit různé druhy fotografií. Mohu Vás ke mně pozvat na focení rodinné, portrétní, těhotenské, newborn foto i tematická focení dětí.

Správný ateliér by měl dle mého názoru být variabilní, abych mohla vyjít vstříc Vašim požadavkům, touhám a napádům. Širokou variabilitu fotek v mém ateliéru zajišťuje mnoho foto pozadí, židlí, židliček, křesel a dalších doplňků, které slouží jako rekvizity k focení. Jednoduše Vám tedy mohu scény v ateliéru nachystat podle Vašich představ. Toužíte po fotkách jako na zámku, sexy bodouir nebo se budou fotit vaši dva kluci se skateboardy? Každá ze zmíněných fotografií nutně potřebuje vytvořit úplně jinou scénu. Potřebuji proto vědět předem, co se Vám líbí. Co chcete fotit? A konečně jaké fotky finálně čekáte? Ateliér podle toho předem nachystám.

K focení Vám ráda zdarma zapůjčím oblečení i další doplňky. (Prádlo a obuv z hygienických důvodů nepůjčuji). Můžete u mě zkoušet velké množství šatů a doplňků a užít si při focení chvilku pro sebe. Cítit se obletovaná, dát si dobrou kávu a příjemně si popovídat jsou pro mě ty chvíle, které s Vámi při focení ráda zažívám :)

V případě Vašeho zájmu mohu  a rozhodně doporučuji objednat vizážistku, která Vás nalíčí a upraví vlasy. Vizážistka Vás na focení perfektně připraví přímo u mě v ateliéru a vy se nemusíte o nic starat. Služba vizážistky, ale není v ceně focení.

K nafocení Vašich miminek nebo větších dětiček mám také připraveny různé scény s doplňky, koši i hračkami. Oblečení (nejen) na miminka pravidelně peru, abych zprostředkovala správné hygienické podmínky. V ateliéru je pro děti dostatečné teplo a pokud by bylo třeba není problém přitopit, aby se Vaše děti během focení cítili příjemně a bezpečně. Pro děti doporučuji vzít do ateliéru přezůvky.

Budu moc ráda, když mě navštívíte v mém ateliéru, který je vytvořen tak, abyste se v něm cítili příjemně.