Ateliér

Můj ateliér jsem pro Vás nově předělala a upravila, abych Vám nabídla během focení maximální pohodlí a fotografie z nového krásného prostředí.

Ráda Vás k sobě pozvu na focení portrétní, párové, těhotenské, novorozenecké i tematická focení dětí. Jelikož nedisponuji příliš velkým místem, tak větší než 4 členná rodina se mi sem bohužel nevejde.  

Větší rodiny a skupiny ráda vyfotím venku :)


1.Varianta 

ČISTĚ BÍLÁ barva ateliéru je vhodná pro velmi něžné fotografie. Na těchto fotografiích neruší žádné doplňky ani jiné barvy. V centru dění je pouze fotografovaný objekt.

Tuto variantu doporučuji pro glamour focení, focení párů a těhotenské foto, focení rodin.  

Na sebe: Pokud chcete podpořit něžnost fotky, volte bílé a světlé oblečení. Pokud máte rádi kontrast zvolte černou.

2.Varianta 

Můj ateliér mohu nachystat do příjemného HYGE STYLU

Tuto variantu doporučuji pro boudoir focení, focení párů i rodin. 

Toto prostředí je neutrální a i chlapci/muži se v něm budou cítit příjemně, protože zde převládají přírodní barvy.

Na sebe: K tomuto stylu bych volila přírodní barvy, bílou, béžovou, šedou, černou, světle modrou a džínovinu.

3.Varianta

ROMANTICKÝ POKOJÍK je další možností, kterou Vám k focení nabízím. 

Tato scéna je vhodná pro romantické duše. Perfektní je pro focení žen glamour a boudouir v krásném prádle nebo romantických šatech, k focení těhotenskému, maminek s dcerami a focení větších i menších slečen. 

Na sebe: Barevně bych doporučila bílou, černou, stříbrnou, šedou, růžovou, světle modrou a přírodní barvy. Vhodné budou k tomuto stylu různé druhy šatů, košile, spodní prádlo, džíny a košile/body/tuniky.

4.Varianta

ŠEDOBÍLÝ POKOJ je vhodný pro všechny druhy focení.  

Na sebe: Barevně se zde bude hodit téměř cokoli. Vhodné budou k tomuto stylu různé druhy šatů, košile, spodní prádlo, džíny a košile/body/tuniky.

V ateliéru mám samozřejmě také různé množství fotopláten jako pozadí a foto podlah, takže Vám mohu nabídnout tyto druhy fotografií. 

Můžeme fotit se zámeckou postelí, různými květinovými pozadí, pozadí dřevěnými i jednobarevnými. Podle výběru foto pozadí a doplňků mohou být fotografie jednoduché nebo zdobenější. Vše dle Vašeho přání :)

K nafocení Vašich miminek nebo větších dětiček mám také připraveny různé scény s doplňky, koši i hračkami. Najdete zde velké množství kožešin, dek, deček, plédů, wrapů, mašlí a oblečků, které jsou barevně sladěny.  Oblečení (nejen) na miminka pravidelně peru, abych zprostředkovala správné hygienické podmínky. V ateliéru je pro děti dostatečné teplo a pokud by bylo třeba není problém přitopit, aby se Vaše děti během focení cítili příjemně a bezpečně. 

Těším se na Vaši návštěvu u mě a doufám, že se Vám zde bude líbit :)