O mně

Tahle část by asi ani neměla být o mně, ale spíš o nás. Nás je hodně. Nás, kteří jsou zapojení kolem focení. Výčet začíná mýma klukama. Mým krásným hodným a milým psem, který se s každým hned přátelí a rád pózuje na fotkách, když klienti dovolí. Myslím, že Justy je asi na polovině fotkách,            které jsem nafotila :)

Můj chlap, trpělivej a obětavej. Pomáhá mi plnit moje sny. Povzbudí mě při neúspěchu. Snáší a hlavně realizuje moje "strašně originální" nápady a nikdy mi neřekne ne. Bez tebe bych neměla polovinu scén, které jsem vymyslela. Děkuju! 

        Moje mamka a tchýně, které si zapletou a zašijou ruce, aby mi vytvořily to, co zrovna chci.  

     V neposlední řadě moje ségra, která mi pomáhá při focení, s administrativou, vyrábí a shání mi doplňky, pomáhá v ateliéru a prostě pro mě dělá vše, co potřebuju. :) Na druhou stranu já si s tebou taky vytrpěla, když sis lehala na silnici a řvala, že nechceš jít do školky :D 

                          Za velkou podporu nejen slova samozřejmě děkuju i zbylé části mé rodiny tátovi, Venouškovi, Lukášovi i tchánovi.   Mým přátelům za jejich trpělivost a čas při společném focení. Všechny vás miluju!

                             Také děkuji Vám, protože bez Vás bych já nefotila a nemohla všechny kolem zaměstnávat :D A co já? Já občas něco vymyslím, v hlavě si to představím a snažím se to zrealizovat. Většinou se to povede. S Vaší pomocí někdy i nad očekávání. Jste úžasní a musím říct, že mám hrozné štěstí na moc fajn klienty, kteří se začali stávat mými přáteli.

Díky Vaše San + angel (protože věřím na anděly) = Sangel