Novorozenecké focení


Balíček novorozeneckého focení obsahuje

- cca 2 hod fotografování (započatá 3. hodina plus 500,-)

- vybíráte z mnoha (cca 200) náhledů v online galerii

- výsledných 10 ks retušovaných fotografií v barvě

           - výsledné fotografie jsou upraveny i v černobílé variantě

- další fotografie detailů vašeho miminka navíc zdarma (pouze základní retuš)

- složená koláž z vybraných fotek

- složená koláž z fotek detailů

- tištěné fotografie v rozměru 10x15

cena balíčku 3200,-

další retušovaná foto nad rámec balíčku 150,-


Termín dodání hotových fotografií je cca 4 týdny od data zaslání vašeho výběru fotografií. Toto je standardní doba. Lhůta dodání se může zkrátit ale i prodloužit (nemoc, dovolená). Záleží na mé aktuální vytíženosti. Děkuji za pochopení.


                                                 Více o tomto focení

Focení miminek probíhá v ateliéru. V létě je možné fotit i v exteriéru (pouze formou life style)

Na vyžádání dojedu i k Vám domů na tzv. life stylové focení ( plus 500,- a km ) 

Kdy se mám objednat

Na focení se objednávejte ještě v těhotenství. Beru v jednom měsíci jen určitý počet focení, tak abych s vámi počítala. Stanovíme si datum podle termínu vašeho porodu. Z porodnice mne pak kontaktujete a termín si buď necháme nebo posuneme dle potřeby. 

Kdy miminko fotit

Pokud chcete fotit vaše miminko stylizovaně-tzn.v postýce, košíčkách apod... je nutné fotit ho nejdéle do 14 dnů od porodu. Miminko se dá ještě správně polohovat, je spavé a dá se s ním pěkně pracovat.

Jestli vám to zdravotní stav nedovolí nebo prostě jen nechcete dítě takhle brzy na focení vozit, tak se objednejte na lifestylové focení. Dítě se fotí přirozeně v náručí rodičů a nijak se nepolohuje. Vhodná doba na toto focení je cca od 3 měsíců, když už dítě navazuje oční kontakt a začíná pást koníky.

Co s sebou a na sebe

Na focení s sebou potřebujete pouze vaše věci na miminko.

K zapůjčení na vaše miminka tady toho mám mnoho. Pokud si ale chcete vzít nějakou speciální hračku nebo obleček, tak ho s sebou přineste a určitě ho na focení využijeme.

Najdete u mě různé oblečky, čepičky, čelenky, plédy, wrapy, krajky a jiné. K focení používám různé koše a nádoby, miminkovské postýlky, dekorace a květiny. Scénu na focení mohu nachystat v různých barvách, dle vašich preferencí. Vše si předem domluvíme.

Jak focení probíhá

Miminko můžeme fotit pouze samostatně nebo z části samostatně i s rodiči a případně sourozenci. Jak si balíček nakombinujete, záleží na vás.

Fotografování vašeho miminka probíhá úplně v klidu, není potřeba být nějak nervózní. Pokud je potřeba, tak si miminko v průběhu focení nakojíte, přebalíte, pochováte. Jde nám o to, aby se miminko cítilo příjemně a bezpečně. 

Budeme se snažit miminko na focení uspat, ale pokud se nám to nepovede, tak budeme fotit "koukací fotky". Pokud by se nám nepovedlo fotit miminko v "nádobách" (miminku by se to nelíbilo nebo jste nechtěli miminko polohovat, tak ho budeme fotit jednoduše u vás v náručí. Nemusíte mít obavy, že byste si z focení žádné fotografie neodnesli. V náručí rodičů se dítě vždy ukonejší a vznikají i tak krásné snímky.