Těhotenská fotografie

 Balíček těhotenského focení obsahuje

- cca 1 hod fotografování

- během fotografování měníme lokace, v ateliéru pozadí

- možnost zapůjčení šatů a doplňků zdarma

- vybíráte z mnoha (cca 300) náhledů v online galerii

- výsledných 10 ks retušovaných fotografií v barvě

- výsledné fotografie jsou upraveny i v černobílé variantě

- složená koláž z vybraných fotek

- tištěné fotografie v rozměru 10x15

cena balíčku 2500,-


 další foto nad rámec balíčku 150,-

lehký foto makeup 500,-Termín dodání hotových fotografií je cca 4 týdny od data zaslání vašeho výběru fotografií. Toto je standardní doba. Lhůta dodání se může zkrátit ale i prodloužit (nemoc, dovolená). Záleží na mé aktuální vytíženosti. Děkuji za pochopení.


                                                    Více o tomto focení

Kdy se mám objednat

Těhotenské focení je nejlépe fotit zhruba v 7. měsíci, kdy se ještě cítíte pohyblivá, ale bříško je už pěkně vidět. Objednávejte se klidně ve 4/5 měsíci.

Co s sebou a na sebe

Na těhotenské focení doporučuji vzít s sebou foto z ultrazvuku, botičky na miminko, případně pár kousků (3-5) různého oblečení pro miminko. 

Pokud si budete chtít půjčit moje šaty na focení, je nutné vzít s sebou černé a bílé spodní prádlo, aby se barevně hodilo pod šaty, které jsou mnohdy lehce průsvitné nebo krajkové.

Vyhněte se prosím oblečení s výraznými vzory, nápisy a potisky. Vsaďte na jednoduchost. Pokud se fotíte v páru nebo už i s dětmi, je vhodné se barevně a stylově sladit. Podle mě nejlépe fungují přírodní barvy, jednobarevné nekřiklavé barvy a džínovina :). Zkuste v rámci rodiny míchat maximálně 3 barvy a jejich odstíny.

Pokud se chcete v ateliéru fotit v obuvi, musíte mít s sebou čistou obuv na přezutí. Není možné chodit po foto plátnech v obuvi ve které jste přišli!!!